Zarząd

Zarząd to jeden z głównych organów sprawujących władzę w NZS UG. Zajmuje się między innymi ustalaniem i realizacją bieżących działań organizacji, a także reprezentowaniem NZS UG.

Agnieszka Szamreto

Przewodnicząca
Agnieszka Szamreto

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na specjalności Międzynarodowa Ekonomia Menedżerska, dzięki której rozwija swoje umiejętności miękkie. Jest towarzyska, lubi wyzwania i szybko nawiązuje kontakty, więc z pewnością nikt się przy niej nie nudzi. Jest pozytywnie zakręcona, pełna pomysłów i zawsze uśmiechnięta, a w wolnych chwilach uwielbia oglądać seriale, szczególnie te kryminalne.

Łukasz Delklok

Wiceprzewodniczący ds. Finansów
Łukasz Delklok

W wolnym czasie studiuje Rachunkowość ACCA. Jego misją życiową jest nieustanne wychodzenie ze strefy komfortu oraz dbanie o rozwój osobisty. Jest zapalonym słuchaczem muzyki metalowej, a także klasycznego rocka. Ponadto interesuje się światem finansów, grami strategicznymi oraz sportami siłowymi.

Filip Walczak

Sekretarz
Filip Walczak

Student prawa i od czterech lat aktywny NZSiak. Wierzy, że nawet niepozorna działalność społeczna zmienia świat na lepsze. Miłośnik militariów i klasycznego rocka. W wolnym czasie skleja modele czołgów przynajmniej do czasu, aż nie kupi prawdziwego.

Agnieszka Baran

Członek Zarządu ds. Projektów
Agnieszka Baran

Studentka rosjoznawstwa, ze specjalizacją język rosyjski w biznesie. Jeśli akurat nie płacze nad rosyjską gramatyką, to pewnie ogląda dziwne mapki w Internecie. Kocha wszystkie pieski, ale kotkami też nie pogardzi. Przyszły profesor memologii, który swoją przyszłość widzi w social media.

Hanna Szymkowiak

Członek Zarządu ds. Wizerunku i Promocji
Hanna Szymkowiak

Studentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Wierna fanka tabelek i wykresów. Jej największą miłością jest kawa, ale dobrą herbatą też nie pogardzi. Lubi robić rzeczy i twierdzi, że im więcej się dzieje tym lepiej. Żyje w ciągłym biegu, ale bieganie zdecydowanie jej nie wychodzi.

Aleksandra Ohirko

Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich
Aleksandra Ohirko

Studentka transportu na Politechnice Gdańskiej. Pojawiła się w NZSie, ze względu na chęć szerzenia sztuki i kultury oraz możliwość poznania nowych, ciekawych osób. Jej zainteresowania to głównie sztuka oraz kinematografia, włączając w to oczywiście, tą dostępną na Netflixie.

Zuzanna Jakubik

Członek Zarządu ds. Partnerów
Zuzanna Jakubik

Samozwańcza mistrzyni domowego burrito w Trójmieście. Mimo setek godzin przemyśleń nadal nie zdecydowała, czy woli jeść, czy gotować. Pewna jest za to tego, że jak najszybciej chce skończyć prawo, tylko po to, żeby móc zacząć medycynę. A potem już tylko mieć masę dzieci i żyć w drewnianym domku w Górach.

Zarząd