Komisja rewizyjna

UKR sprawuje pieczę nad porządkiem i przestrzeganiem statutu przez Zarząd oraz inne osoby należące do organizacji Koordynatorów, Dyrektorów, Członków i Sympatyków. UKR pełni również funkcję kontrolną, mediacyjną i rozstrzyga spory, które mogą występować w NZSie.

Paulina Pietrzak

Przewodnicząca
Paulina Pietrzak

Studentka III roku wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej. Miłośniczka kultury pod każdym względem, acz największym uczuciem darzy sztukę filmową. Uwielbia kino Federica Felliniego. W wolnym czasie chodzi po mieście z aparatem i fotografuje to, co jej wydaje się być ciekawe i nietuzinkowe.

Anna Andryszczyk

Wiceprzewodnicząca
Anna Andryszczyk

Studentka ostatniego roku filologii polskiej. Zwolenniczka dobrej organizacji i planowania, która zawsze znajdzie coś do zrobienia. Jej ulubiony posiłek to kawa, a resztę życia mogłaby spędzić w kinie.

Karolina Wohlert

Sekretarz
Karolina Wohlert

Studentka kulturoznawstwa i starostka na swoim roku. Lubi działać w projektach, które dają jej poczucie satysfakcji, brać udział w szkoleniach oraz wspierać innych. Interesuje się w szerokorozumianym pojęciu sztuką i kulturą, zwłaszcza gdy mowa o koncertach i czytaniu książek. Jej dwie największe pasje to Konkurs Eurowizji i folklor Kociewia.